section

«Не бита, не крашена, в ДТП не була» або чому українці сподіваються на «шару» з прийняттям закону 3251

10.06.2016
Дорогі покупці техніки Yamaha. ВіДі Автомаркет повідомляє щодо особливостей закону 3251
«Не бита, не крашена, в ДТП не була» або чому українці сподіваються на «шару» з прийняттям закону 3251

Відповідно до Закону 3251, одна людина може привезти тільки один автомобіль протягом року і не може продати його раніше, ніж через рік. А чи ж вигідно їхати за б/у автомобілем за кордон або ж краще придбати авто у АвтоМаркет з сервісною книгою, реальним пробігом, який не був в ДТП, не крадений та не знаходиться в розшуку?

Автомаркет проаналізував всі за і проти, оцінивши ринкову кон’юнктуру і існуючі пропозиції, прийшли до висновку, що по-перше — ціни на існуючі варіанти не суттєво відрізняються від закордонних, по-друге — існує занадто багато ризиків покупки авто «в найближчого закордонного сусіда». Про це та інше далі докладніше.

Почнемо з того, що в місячний термін після вступу Закону в силу Кабінет Міністрів повинен розробити підзаконні акти, які будуть діяти відповідно до Закону, а також забезпечити розробку, тестування і введення в експлуатацію програмного забезпечення, необхідного для контролю за ввезенням платниками акцизного податку легкових автомобілів за ставками, встановленими цим Законом і тільки після активації всіх нововведень процедура можливо запрацює. Поки ж схема не налагоджена, і сподіватись на те, що попит на старі автомобілі в Україні після прийняття закону про зниження акцизів різко виросте, марна справа, адже оцінюючи реалії, всі недопрацювання, корупцію на митниці та відсутність безвізового режиму, ціна входу автомобіля буде прирівнюватись до існуючих аналогів на ринку.

Перед тим, як Ви наважитесь на покупку авто за кордоном хочемо звернути вашу увагу на те, що робити висновки про «вигідно-невигідно» слід кожному самостійно. Порівнюйте ціни на автомобілі після «розмитнення» з аналогами, присутніми в оголошеннях на сайті АвтоМаркет, і вирішуйте — записуватися в найближчому консульстві для отримання візи, подавати заявку на пригін машини з-за кордону за сірими схемами та передплатами фірмою-посередником, або ж придбати автомобіль тут . Не виключено, що «той самий варіант» чекає вас на сусідній вулиці — а саме на Великій Кільцевій 56 :)

Подписка на рассылку